Pořad bohoslužeb

Pořad bohoslužeb a farních akcí
od 13.5. do 19.5.2024 - 20. týden

úterý 14.5. svátek sv. Matěje, apoštola
Kaple Vzkříšení 16:30 Mše svatá slouží Michal Podzimek
sobota 18.5. sv. Jana I., papeže a mučedníka
Kaple Vzkříšení 21:00 Mše svatá vigilie seslání Ducha svatého; slouží Michal Podzimek
neděle 19.5. SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO
Kaple Vzkříšení 09:00 Mše svatá pro děti slouží Václav Umlauf

Nedělní ohlášky (12. 5.)

• Blíží se slavnost Seslání Ducha svatého. Zveme vás ke společnému prožívání této události:
Zahájíme v pátek 17.5. od 18hodin v kapli modlitbou chval, po ní jste zváni k neformálnímu posezení u ohně na farní zahradě (buřty a pivo si prosím doneste vlastní).
V sobotu 18.5. se můžete zúčastnit svatodušního pochodu (podrobnosti najdete na nástěnce). V sobotu večer od 21hodin pak proběhne zde v kapli svatodušní vigilie.

• Příští neděli 19.5. bude rytmická mše svatá pro děti.

• V neděli 26.5. slavíme slavnost Nejsvětější trojice a po mši svaté proběhne v sále a na dvoře tradiční farní pouť. Všechny vás srdečně zveme k účasti! Zároveň budeme vybírat příspěvky na děti, které naše farnost podporuje v rámci projektu Adopce na dálku. Praktické informace k pouti: budeme moc rádi, pokud přinesete nějakou dobrůtku do poutního občerstvení - na nástěnce k tomuto účelu visí tabulka, kam se můžete napsat. Máte-li dotazy, můžete se obrátit na Zuzu Bémovou.

• Zveme všechny rodiny s dětmi na tradiční DĚTSKÝ DEN U OBRÁZKU. Rezervujte si první červnovou neděli 2. 6. a přijďte si vyzkoušet nejrůznější olympijské sporty. Podrobnosti na nástěnce nebo u Báry Staňkové

• Po mši svaté v neděli zkusíme uvolnit malou kapli pro lidi, kteří chtějí setrvat v tichu a modlitbě. Kostelník krátce po skončení mše zavře zástěnu, prosíme ty, kteří si chtějí popovídat, aby se přesunuli do sálu na kavárnu nebo případně do hlavní kaple.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY